Zakaríá Ábúhlál

A mai világban a Zakaríá Ábúhlál nagyon érdekes és fontos téma. Legyen szó politikai, társadalmi, kulturális vagy tudományos területen, a Zakaríá Ábúhlál minden korosztály és a világ különböző részeiről érkező emberek figyelmét felkeltette. Mivel a Zakaríá Ábúhlál továbbra is vita és elemzés tárgya, fontos megérteni a társadalmunkra és általában a világra gyakorolt ​​hatását. Ebben a cikkben a Zakaríá Ábúhlál különböző aspektusait vizsgáljuk meg, az eredetétől a jövőre vonatkozó lehetséges következményeiig. Megvizsgáljuk a Zakaríá Ábúhlál körül létező különféle nézőpontokat és véleményeket is, azzal a céllal, hogy átfogó és teljes képet adjunk erről a manapság annyira aktuális témáról.

Személyes adatok
Születési dátum2000február 18. (24 éves)
2020–Marokkó Marokkó20(3)
1 A felnőtt klubokban játszott mérkőzések és gólok csak a bajnoki mérkőzések adatait tartalmazzák. Utolsó elszámolt mérkőzés dátuma:
2023. június 3.
2 Utolsó elszámolt válogatott mérkőzés dátuma:
2023. június 17.
A Wikimédia Commons tartalmaz Zakaríá Ábúhlál témájú médiaállományokat.
SablonWikidataSegítség

Zakaríá Ábúhlál (Rotterdam, 2000. február 18. –) marokkói válogatott labdarúgó, a francia Toulouse középpályása.

Pályafutása

Klubcsapatokban

Ábúhlál a hollandiai Rotterdam városában született. Az ifjúsági pályafutását az Unitas Gorinchem, a Raptim Gorinchem és a Willem II csapatában kezdte, majd a PSV Eindhoven akadémiájánál folytatta.

2019-ben mutatkozott be a PSV Eindhoven első osztályban szereplő felnőtt keretében. 2019-ben az AZ Alkmaarhoz igazolt. 2022. július 1-jén négyéves szerződést kötött a francia első osztályban érdekelt Toulouse együttesével. Először a 2022. augusztus 7-ei, Nice ellen 1–1-es döntetlennel zárult mérkőzés 66. percében, Rafael Ratão cseréjeként lépett pályára. Első gólját 2022. augusztus 28-án, a Nantes ellen idegenben 3–1-re elvesztett találkozón szerezte meg.

A válogatottban

Ábúhlál az U17-es, az U18-as, az U19-es és az U20-as korosztályú válogatottakban is képviselte Hollandiát.

2020-ban debütált a marokkói válogatottban. Először 2020. november 13-án, Közép-afrikai Köztársaság ellen 4–1-es győzelemmel zárult afrikai nemzetek kupája-selejtező 59. percében, Achraf Hakimit váltva lépett pályára, majd öt perccel később megszerezte első válogatott gólját is.