W tym artykule zajmiemy się tematem Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012, który przykuł uwagę milionów ludzi na całym świecie. Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 to temat, który wzbudził duże zainteresowanie ze względu na jego znaczenie w życiu codziennym, wpływ na społeczeństwo i znaczenie w różnych obszarach. W tym artykule szczegółowo zbadamy Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012, badając jego pochodzenie, ewolucję w czasie i wpływ na różne aspekty życia. Od jego wpływu na popkulturę po rolę w historii, Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 to temat, który zasługuje na dokładne przestudiowanie. Dzięki podejściu multidyscyplinarnemu przeanalizujemy różne aspekty Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 i jego wpływ na współczesny świat. Przygotuj się na zanurzenie w fascynującym świecie Dania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 i odkryj wszystko, co ten motyw ma do zaoferowania!
Kod MKOl |
DNK | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012 Londyn | ||||||
Chorąży | ||||||
Liczba zawodników |
114 w 69 konkurencjach w 17 dyscyplinach | |||||
|
Danię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 reprezentowało 114 zawodników: 66 mężczyzn i 48 kobiet. Był to 26 start reprezentacji Danii na letnich igrzyskach olimpijskich.
Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Rezultat |
---|---|---|---|---|
Złoto | Lasse Norman Hansen | Kolarstwo torowe | omnium mężczyzn | 27 pkt |
Złoto | Mads Rasmussen, Rasmus Hansen | Wioślarstwo | męska dwójka podwójna wagi lekkiej | 6:37,17 min |
Srebro | Mathias Boe, Carsten Mogensen | Badminton | gra podwójna mężczyzn | w finale ulegli Chińczykom Cai Yun, Fu Haifeng 0:2 (16:21, 15:21) |
Srebro | Fie Udby Erichsen | Wioślarstwo | jedynki kobiet | 7:57,72 min |
Srebro | Anders Golding | Strzelectwo | skeet mężczyzn | 146 pkt |
Srebro | Jonas Høgh-Christensen | Żeglarstwo | klasa Finn | 46 pkt |
Brąz | Joachim Fischer, Christinna Pedersen | Badminton | gra mieszana | w meczu o brązowy medal pokonali Indonezyjczyków Ahmad Tontowi, Liliyana Natsir 2:0 (21:12, 21:12) |
Brąz | Kasper Winther, Morten Jørgensen, Jacob Barsøe, Eskild Ebbesen | Wioślarstwo | męska czwórka bez sternika wagi lekkiej | 6:03,16 min |
Brąz | Allan Norregaard, Peter Lang | Żeglarstwo | klasa 49er | 114 pkt |
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Punkty |
Przeciwnik Punkty |
Przeciwnik Punkty |
Miejsce | Przeciwnik Punkty |
Przeciwnik Punkty |
Przeciwnik Punkty |
Przeciwnik Punkty |
Miejsce | ||
Peter Gade | gra pojedyncza | Pedro Martins 2-0 |
1. | Shon Wan-ho 2-0 |
Chen Long 0-2 |
→ Nie awansował | 5. | |||
Jan Ø. Jørgensen | Misha Zilberman 2-0 |
Derek Wong 2-0 |
1. | Lee Hyun-il 0-2 |
→ Nie awansował | 9. | ||||
Mathias Boe Carsten Mogensen |
gra podwójna | Dorian Lance James Willem Viljoen 2-0 |
Chai Biao Guo Zhendong 2-0 |
Władimir Iwanow Iwan Sozonow 2-1 |
1. | Fang Chieh-min Lee Sheng-mu 2-0 |
Jung Jae-sung Lee Yong-dae 2-1 |
Cai Yun Fu Haifeng 0-2 |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Faza grupowa | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwniczka Punkty |
Przeciwniczka Punkty |
Przeciwniczka Punkty |
Miejsce | Przeciwniczka Punkty |
Przeciwniczka Punkty |
Przeciwniczka Punkty |
Przeciwniczka Punkty |
Miejsce | ||
Tine Baun | gra pojedyncza | Anastasija Prokopienko 2-1 |
Kamila Augustyn 2-0 |
1. | Sayaka Satō krecz Japonki |
Saina Nehwal 0-2 |
→ Nie awansowała | 5. | ||
Christinna Pedersen Kamilla Rytter Juhl |
gra podwójna | Poon Lok Yan Tse Ying Suet 2-1 |
Miyuki Maeda Satoko Suetsuna 1-2 |
Tian Qing Zhao Yunlei 2-0 |
1. | Mizuki Fujii Reika Kakiiwa 0-2 |
→ Nie awansowały | 5. |
Zawodnicy | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnicy Punkty |
Przeciwnicy Punkty |
Przeciwnicy Punkty |
Miejsce | Przeciwnicy Punkty |
Przeciwnicy Punkty |
Przeciwnicy Punkty |
Miejsce | ||
Thomas Laybourn Kamilla Rytter Juhl |
gra mieszana | Valiyaveetil Diju Jwala Gutta 2-0 |
Lee Yong-dae Ha Jung-eun 2-0 |
Ahmad Tontowi Liliyana Natsir 0-2 |
2. | Zhang Nan Zhao Yunlei 0-2 |
→ Nie awansowali | 5. | |
Joachim Fischer Christinna Pedersen |
Tobby Ng Grace Guo 2-0 |
Robert Mateusiak Nadieżda Zięba 2-1 |
Shintarō Ikeda Reiko Shiota 2-0 |
1. | Sudket Prapakamol Saralee Thoungthongkam 2-0 |
Zhang Nan Zhao Yunlei 2-1 |
Ahmad Tontowi Liliyana Natsir 2-0 |
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Miejsce | ||
Dennis Ceylan | 56 kg | John Joe Nevin 6-21 |
→ Nie awansował | 17. |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje – Układ obowiązkowy | Eliminacje – Układ dowolny | Eliminacje – Kara | Eliminacje – Razem | Pozycja | Finał – Trudność | Finał – Wykonanie | Finał – Lot | Finał – Kara | Finał – Łącznie | Pozycja | |||
Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | |||||
Peter Jensen | mężczyźni | 48,915 | 55,780 | 104,695 | 10. | → Nie awansował |
Zawodnik | Konkurencja | Grand Prix | Grand Prix Special | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Nathalie zu Sayn-Wittgenstein | Ujeżdżenie indywidualnie | 74,924 | 13. | 75,730 | 9. | 79,089 | 12. |
Anna Kasprzak | 75,289 | 12. | 73,794 | 16. | 76,446 | 18. | |
Anne Jensen-van Olst | 71,322 | 23. | 72,016 | 21. | → Nie awansowała | ||
Lisbeth Seierskilde | 69,863 | 34. | → Nie awansowała | ||||
Anna Kasprzak Anne Jensen-van Olst Nathalie zu Sayn-Wittgenstein |
Ujeżdżenie drużynowo | 73,845 | 4. | 73,846 | 4. |
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał A/B | Pozycja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Kasper Bleibach | K-1 200m | 36,610 | 3. | 36,667 | 5. | 37,802 | 1. (B) | 9. |
René Holten Poulsen | K-1 1000m | 3:30,284 | 1. | 3:30,247 | 3. | 3:29,483 | 4. (A) | 4. |
Kim Wraae Knudsen Emil Staer |
K-2 1000m | 3:17,020 | 5. | 3:15,580 | 4. | 3:12,820 | 1. (B) | 9. |
Kim Wraae Knudsen René Holten Poulsen Emil Stær Kasper Bleibach |
K-4 1000m | 3:05,134 | 3. | 2:56,003 | 6. | 2:56,542 | 5. (A) | 5. |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Pozycja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | |||
Henriette Hansen | K-1 200m | 42,866 | 4. | 42,821 | 7. | → Nie awansowała | 20. | |
K-1 500m | 1:52,650 | 2. | 1:51,929 | 2. | 1:54,110 | 7. (A) | 7. |
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja |
---|---|---|---|
Jakob Fuglsang | wyścig ze startu wspólnego (m) | 5:46:05 | 12. |
jazda indywidualna na czas (m) | 54:34,49 | 15. | |
Lars Bak | 54:33,21 | 14. | |
wyścig ze startu wspólnego (m) | 5:46:37 | 71. | |
Matti Breschel | 5:46:37 | 42. | |
Nicki Sørensen | 5:46:37 | 57. |
Zawodnik | Konkurencja | Okrążenie start lotny |
Wyścig punktowy | Wyścig eliminacyjny | Wyścig na dochodzenie | Scratch | Wyścig na 500 m | Suma punktów | Pozycja | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Punkty | M. | Miejsce | Przeciwnik Wynik |
M. | M. | Czas | M. | ||||
Lasse Norman Hansen | mężczyźni | 13,236 | 4. | 59 | 2. | 12. | 4:20,674 |
2. | 6. | 1:02,314 | 2. | 27 |
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Pierwsza runda | Runda kwalifikacyjna | Runda medalowa | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Przeciwnik Wynik |
M. | Przeciwnik Wynik |
M. | Przeciwnik Wynik |
M. | ||
Michael Mørkøv Mathias Møller Nielsen Rasmus Christian Quaade Casper von Folsach Lasse Norman Hansen |
mężczyźni | 3:58,298 | 4. | Wielka Brytania 3:57,396 |
5. | Hiszpania 4:02,671 |
5. | → Nie awansowali |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||
Morten Therkildsen | mężczyźni | 39,738 | 25. | 20 | 19. | → Nie awansował |
Mężczyźni
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||
Jesper Faurschou | maraton | 2:18:44 | 41. | ||||||
Andreas Bube | 800 m | 1:46,40 | 6. | → Nie awansował |
Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||
Kim Christensen | pchnięcie kulą | 19,13 | 28. | → Nie awansował |
Kobiety
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||
Jessica Draskau-Petersson | maraton | 2:31:43 | 40. | ||||||
Sara Slott Petersen | 400 m przez płotki | 56,01 | 21. | 56,21 | 19. | → Nie awansowała |
Konkurencje techniczne
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||
Caroline Bonde Holm | skok o tyczceNM | → Nie zaliczyła żadnej wysokości |
Zawodnik | Konkurencja | Runda rankingowa | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Seed | Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Pozycja | ||
Carina Christiansen | indywidualnie (k) | 663 | 7. | Elisa Barnard 7-3 |
Le Chien-ying 6-4 |
Mariana Avitia Martínez 2-6 |
→ Nie awansowała | 9. | ||
Maja Jager | 642 | 35. | Elena Richter 5-6 |
→ Nie awansowała | 33. | |||||
Louise Laursen | 641 | 36. | Marie-Pier Beaudet 6-2 |
Chatuna Lorig 4-6 |
→ Nie awansowała | 17. | ||||
Louise Laursen Maja Jager Carina Christiansen |
drużynowo (k) | 1946 | 8. | Indie 211 -210 |
Korea Południowa 195- 206 |
→ Nie awansowały | 8. |
Grupa B
Drużyna | M | W | R | P | G+ | G- | G= | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja | 5 | 4 | 1 | 0 | 125 | 103 | 22 | 9 |
Korea Południowa | 5 | 3 | 1 | 1 | 136 | 130 | 6 | 7 |
Hiszpania | 5 | 3 | 1 | 1 | 119 | 114 | 5 | 7 |
Norwegia | 5 | 2 | 1 | 2 | 118 | 120 | -2 | 5 |
Dania | 5 | 1 | 0 | 4 | 113 | 121 | -8 | 2 |
Szwecja | 5 | 0 | 0 | 5 | 108 | 131 | -23 | 0 |
28 lipca 2012 17:15 |
21:18 | Copper Box, Londyn | |||
Rikke Skov 6 4× 3× |
((8:10)) raport |
Isabelle Gulldén 5 3× 4× |
30 lipca 2012 12:15 |
25:24 | Copper Box, Londyn | |||
Jo Hyo-bi 5 1× 3× |
((11:10)) raport |
Pernille Holst Larsen 7 2× 3× |
1 sierpnia 2012 20:30 |
24:21 | Copper Box, Londyn | |||
Marta Mangué 7 3× 3× |
((14:9)) raport |
Ann Grete Osterballe-Nørgaard 7 1× 3× 1× |
3 sierpnia 2012 22:15 |
23:24 | Copper Box, Londyn | |||
Ann Grete Osterballe-Nørgaard 9 2× 3× |
((11:12)) raport |
Heidi Løke 6 3× |
4 sierpnia 2012 22:15 |
24:30 | Copper Box, Londyn | |||
Ann Grete Osterballe-Nørgaard 10 2× 3× |
((10:17)) raport |
Nina Kamto Njitam 6 1× 2× |
Grupa B
Drużyna | M | W | R | P | G+ | G- | G= | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chorwacja | 5 | 5 | 0 | 0 | 150 | 109 | 41 | 10 |
Dania | 5 | 4 | 0 | 1 | 124 | 129 | -5 | 8 |
Hiszpania | 5 | 3 | 0 | 2 | 140 | 126 | 14 | 6 |
Węgry | 5 | 2 | 0 | 3 | 114 | 128 | -14 | 4 |
Serbia | 5 | 1 | 0 | 4 | 120 | 131 | -11 | 2 |
Korea Południowa | 5 | 0 | 0 | 5 | 115 | 140 | -25 | 0 |
29 lipca 2012 22:15 |
25:27 | Copper Box, Londyn Sędziowie: LAZAAR Nordine, REVERET Laurent | |||
Gábor Császár 8 7× 1× |
((10:13)) raport |
Anders Eggert 9 5× 3× |
31 lipca 2012 20:30 |
24:23 | Copper Box, Londyn Sędziowie: Krstić, Ljubić | |||
Mikkel Hansen 8 6× 3× |
((13:12)) raport |
trzech graczy 4 1× 3× |
2 sierpnia 2012 20:30 |
25:26 | Copper Box, Londyn Sędziowie: GEIPEL Lars, HELBIG Marcus | |||
Marko Vujin 7 7× 4× |
((11:13)) raport |
Mikkel Hansen 7 3× 2× |
4 sierpnia 2012 17:15 |
32:21 | Copper Box, Londyn Sędziowie: LAZAAR Nordine, REVERET Laurent | |||
trzech graczy 5 2× 3× |
((14:9)) raport |
Anders Eggert, Hans Lindberg 5 3× 3× |
6 sierpnia 2012 15:30 |
26:24 | Copper Box, Londyn Sędziowie: AL-NUAIMI Mohamed, OMAR Omar Almarzooqi | |||
Anders Eggert, Michael V. Knudsen 6 2× 4× |
((13:14)) raport |
Lee Jae-woo, Eom Hyo-won 6 1× 2× |
8 sierpnia 2012 18:00 |
24:22 | Copper Box, Londyn Sędziowie: NACHEVSKI Gjorgji, NIKOLOV Slave | |||
Dalibor Doder 6 5× 4× |
((11:9)) raport |
Hans Lindberg 6 2× 4× |
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | ||
Mads Glæsner | 100m grzbietowym | 55,31 | 30. | → Nie awansował | |||
400m dowolnym | 3:48,27 | 12. | → Nie awansował | ||||
Pál Joensen | 3:47,36 | 10. | → Nie awansował | ||||
1500m dowolnym | 15:18,42 | 17. | → Nie awansował | ||||
Daniel Skaaning Pál Joensen Anders Lie Mads Glæsner |
4 × 200m dowolnym | 7:15004 | 13. | → Nie awansowali |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | ||
Jeanette Ottesen | 50m dowolnym | 24,85 | 7. | 24,99 | 12. | → Nie awansowała | |
100m dowolnym | 53,51 | 3. | 53,77 | 5. | 53,75 | 7. | |
100m motylkowym | 57,64 | 5. | 57,25 | 3. | 57,35 | 6. | |
Pernille Blume | 50m dowolnym | 25,54 | 24. | → Nie awansowała | |||
100m dowolnym | 55,04 | 19. | → Nie awansowała | ||||
200m dowolnym | 2:00,91 | 24. | → Nie awansowała | ||||
Lotte Friis | 400m dowolnym | 4:04,22 | 5. | 4:03,98 | 4. | ||
800m dowolnym | 8:21,89 | 2. | 8:23,86 | 5. | |||
Mie Østergaard Nielsen | 100m grzbietowym | 1:00,38 | 17. | → Nie awansowała | |||
200m grzbietowym | 2:13,89 | 28. | → Nie awansowała | ||||
Rikke Møller Pedersen | 100m klasycznym | 1:07,23 | 9. | 1:06,82 | 6. | 1:07,55 | 8. |
200m klasycznym | 2:22,69 | 2. | 2:22,23 | 2. | 2:21,65 | 4. | |
Pernille Blume Mie Østergaard Nielsen Lotte Friis Jeanette Ottesen |
4 × 100m dowolnym | 3:38,09 | 6. | 3:37,45 | 6. | ||
Mie Østergaard Nielsen Rikke Møller Pedersen Jeanette Ottesen Pernille Blume |
4 × 100m zmiennym | 3:58,35 | 3. | 3:57,76 | 7. |
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | ||
Torben Grimmel | Kdw 60l | 592 | 24. | → Nie awansował | |
Anders Golding | skeet | 122 | 2. | 126 | |
Jesper Hansen | 113 | 26 | → Nie awansował |
Kobiety
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | ||
Stine Myrhøj Andersen | kpn 40 | 393 | 30. | → Nie awansowała | |
Stine Nielsen | 397 | 9. | → Nie awansowała | ||
kdw 3x40 | 582 | 11. | → Nie awansowała |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Pozycja | ||
Allan Bentsen | gra pojedyncza (m) | Dániel Zwickl 1-4 (9:11, 7:11, 10:12, 11:4, 8:11) |
→ Nie awansował | 33. | ||||||
Michael Maze | Kalinikos Kreanga 4-1 (12:10, 11:6, 11:8, 8:11, 11:3) |
Jun Mizutani 4-0 (11:7, 11:6, 11:4, 11:6) |
Dimitrij Ovtcharov 3-4 (8:11, 10:12, 11:1, 11:9, 11:9, 6:11, 9:11 |
→ Nie awansował | 5. | |||||
Mie Skov | gra pojedyncza (k) | Nadeen El-Dawlatly 4-0 (11:9, 11:6, 11:7, 11:9) |
Natalia Partyka 3-4 (11:5, 3:11, 10:12, 11:8, 11:9, 7:11, 9:11) |
→ Nie awansowała | 33. |
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Pozycja | ||
Caroline Wozniacki | singel | Anne Keothavong 4:6, 6:3, 6:3 |
Yanina Wickmayer 6:4, 3:6, 6:3 |
Daniela Hantuchová 6:4, 6:2 |
Serena Williams 0:6, 3:6 |
→ Nie awansowała | Miejsca 5-8 |
Zawodnik | Konkurencja | Pływanie (1,5 km) | Zmiana 1 | Jazda na rowerze (40 km) | Zmiana 2 | Bieg (10 km) | Czas | Pozycja |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Line Jensen | kobiety | 18:21 | 0:43 | 1:06:34 | 0:32 | 36:37 | 2:02:47 | 23. |
Helle Frederiksen | 19:31 | 0:45 | 1:07:11 | 0:33 | 35:10 | 2:03:10 | 27. |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repesaż | Ćwierćfinały | Półfinały C/D | Półfinały A/B | Finał C/D | Finał A/B | Miejsce | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | |||
Henrik Stephansen | M1x | 6:46,32 | 3. | 6:55,36 | 4. | 7:33,51 | 1. | 7:19,62 | 1. | → Nie awansował | 13. | |||||
Mads Rasmussen Rasmus Hansen |
LM2x | 6:33,1 | 1. | 6:33,25 | 1. | 6:37,17 | 1. | |||||||||
Kasper Winther Morten Jørgensen Jacob Barsøe Eskild Ebbesen |
LM4- | 5:55,64 | 3. | 6:03,53 | 1. | 6:03,16 | 3. |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repesaż | Ćwierćfinały | Półfinały C/D | Półfinały A/B | Finał C/D | Finał A/B | Miejsce | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | |||
Fie Udby Erichsen | W1x | 7:29,37 | 2. | 7:38,93 | 1. | 7:44,33 | 1. | 7:57,72 | 2. | |||||||
Anne Lolk Thomsen Juliane Rasmussen |
LW2x | 6:59,94 | 2. | 7:10,93 | 2. | 7:15,53 | 4. | 4. |
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż 1 | Repesaż 2 | Finał | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Przeciwnik Wynik |
Pozycja | ||
Håkan Nyblom | -55 kg | Fouad Fajari 6-0 |
Kohei Hasegawa 5-0 |
Hamid Soryan 0-6 |
Péter Módos 3-5 |
5. | |||
Mark Madsen | -74 kg | Roman Własow 2-5 |
Christophe Guenot 4-2 |
Aleksandr Kazakevič 0-4 |
5. |
Zawodnik | Konkurencja | Wyścig | Punkty | Finałowa pozycja | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | M* | ||||
Anne-Marie Rindom | Laser Radial | 17 | 19 | 8 | 22 | 12 | 7 | 27 | 23 | 11 | 11 | 130 | 13. | |
Henriette Koch Lene Sommer |
470 | 5 | 12 | 16 | 10 | 14 | 16 | 15 | 10 | 9 | 15 | 106 | 16. |
Elliott 6m
Zawodniczki | Konkurencja | Round Robin | Miejsce | Faza pucharowa | Miejsce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||||||
Lotte Meldegaard Pedersen Susanne Boidin Tina Gramkov |
Elliott 6m | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | → Nie awansowały | 10. |
Zawodnik | Konkurencja | Wyścig | Punkty | Finałowa pozycja | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | M* | ||||
Sebastian Fleischer | RS:X | 18 | 28 | 24 | 23 | 29 | 29 | 29 | 15 | 28 | 26 | 220 | 29. | |
Thorbjørn Schierup | Laser | 36 | 16 | 24 | 8 | 23 | 16 | 5 | 23 | 24 | 18 | 157 | 19. | |
Jonas Høgh-Christensen | Finn | 1 | 1 | 2 | 7 | 1 | 2 | 8 | 4 | 5 | 3 | 20 | 46 | |
Michael Hestbæk Claus Olesen |
Star | 12 | 11 | 13 | 14 | 13 | 7 | 6 | 3 | 14 | 10 | 89 | 11. |
Zawodnik | Konkurencja | Wyścig | Punkty | Finałowa pozycja | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | M* | ||||
Allan Nørregaard Peter Lang |
49er | 2 | 4 | 14 | 6 | 16 | 15 | 5 | 7 | 13 | 6 | 16 | 4 | 4 | 3 | 9 | 6 | 114 |
M = Wyścig medalowy