Sergio Canales

W dzisiejszym świecie Sergio Canales stał się tematem o dużym znaczeniu i zainteresowaniu szerokiego grona osób. Znaczenie Sergio Canales w naszym społeczeństwie wzrosło w ostatnich latach, a jego wpływ można odczuć w wielu aspektach życia codziennego. Zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, Sergio Canales okazał się czynnikiem decydującym w podejmowaniu decyzji oraz konfiguracji naszych przekonań i wartości. W tym artykule przyjrzymy się bliżej roli, jaką odgrywa Sergio Canales w naszym społeczeństwie i jej ewolucji w czasie. Ponadto przeanalizujemy jego wpływ w różnych sektorach i jego znaczenie we współczesnym świecie.

W sumie: 50 (14)
  1. Aktualne na: 17 lutego 2024. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.
  2. Aktualne na: 17 lutego 2024.

Sergio Canales Madrazo (ur. 16 lutego 1991 w Santanderze) – hiszpański piłkarz, występujący na pozycji środkowego lub ofensywnego pomocnika w meksykańskim klubie CF Monterrey oraz w reprezentacji Hiszpanii.

Kariera

Mając 10 lat został zapisany przez rodziców do młodzieżowej szkółki Racingu Santander. Przed sezonem 2008–09 został przesunięty do pierwszej drużyny Racingu.

18 września 2008 Canales zaliczył debiut w zespole Racingu Santander. Jego zespół grał wówczas mecz Pucharu UEFA przeciwko FC Honka. Hiszpanie wygrali to spotkanie 1:0.

5 października zadebiutował z kolei w rozgrywkach ligowych w meczu przeciwko CA Osasuna. Ówczesny szkoleniowiec Kantabryjczyków, Juan Carlos Mandia wprowadził młodego Hiszpana w 81. minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Racingu.

Nieco ponad trzy tygodnie później, Canales doczekał się kolejnego debiutu. Tym razem w rozgrywkach Copa del Rey przeciwko Realowi Murcia. 17-letni wówczas Sergio zaliczył pełne 90 minut na Estadio Nueva Condomina.

6 grudnia 2009 roku zdobył dwie bramki w wygranym 4:0 spotkaniu przeciwko Espanyolowi Barcelona.

Parę tygodni później, trafił dwukrotnie do siatki Sevilli (1:2), dając swojej drużynie trzy punkty.

12 lutego 2010 roku, stał się oficjalnie piłkarzem Realu Madryt podpisując 6 letni kontrakt, który obowiązuje od 1 lipca 2010 roku.

5 sierpnia 2010 zdobył swoją pierwszą bramkę dla Realu Madryt w debiucie w okresie przygotowawczym do sezonu 10/11 przeciwko meksykańskiemu – Club America w San Francisco strzelając gola na 1:0 w 34 minucie. Mecz zakończył się wygraną drużyny z Madrytu 3:2.