2022–  Turcja 6 (1)
W sumie: 16 (5)
  1. Aktualne na: 27 kwietnia 2024. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.
  2. Aktualne na: 26 marca 2024.

Arda Güler (ur. 25 lutego 2005 w Ankarze) – turecki piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w hiszpańskim klubie Real Madryt oraz w reprezentacji Turcji.

Kariera klubowa

Güler rozpoczął karierę młodzieżową w klubie Gençlerbirliği w 2014 roku. Do sektora młodzieżowego Fenerbahçe dołączył w 2019 roku. Güler podpisał dwuipółletni kontrakt zawodowy z Fenerbahçe 13 stycznia 2021 roku. Güler zadebiutował w pierwszej drużynie jako rezerwowy przeciwko fińskiemu klubowi HJK w meczu rundy play-off Ligi Europy UEFA 2021–22. Odbyła się na stadionie Şükrü Saracoğlu, 19 sierpnia 2021, zakończyła się wynikiem 1:0 dla Fenerbahçe. W swoim pierwszym meczu Süper Lig, 22 sierpnia 2021 r., asystował Miha Zajcowi, który w 89. minucie strzelił na 1:0.

Zaczął dostawać więcej czasu na grę w miarę postępu sezonu 2021-2022. W marcu 2022 roku Güler został najmłodszym strzelcem w historii Süper Lig, mając zaledwie 17 lat trzy tygodnie wcześniej. Do maja 2022 roku Güler strzelił 3 gole i zaliczył 3 asysty w ciągu zaledwie 255 minut gry.