Mężczyźni
W tym artykule zagłębimy się w fascynujący świat Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – jedynka kobiet. Niezależnie od tego, czy badamy życie znanej postaci, przyglądamy się wydarzeniu historycznemu, czy zagłębiamy się w aktualny temat, Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – jedynka kobiet to temat, który fascynuje i intryguje ludzi w każdym wieku i o każdym pochodzeniu. Na tych stronach odkryjemy wiele aspektów Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – jedynka kobiet i przeanalizujemy jego wpływ na różne aspekty społeczeństwa. Od wpływu na kulturę popularną po znaczenie w środowisku akademickim, Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – jedynka kobiet zachęca nas do refleksji, uczenia się i kwestionowania naszego otoczenia. Przygotuj się więc na głębokie zanurzenie się w świecie Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – jedynka kobiet i odkrycie wszystkiego, co ten motyw ma do zaoferowania.
Jedynka kobiet to jedna z konkurencji wioślarskich rozegranych podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012, która odbyła się między 28 lipca a 4 sierpnia na obiekcie Dorney Lake.
Pierwsze cztery zawodniczki awansowały bezpośrednio do ćwierćfinałów, a pozostałe walczyły w repasażach.
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Emma Twigg | 7:40.24 | Q | |
2 | Donata Vištartaitė | 7:43.07 | Q | |
3 | Sanita Puspure | 7:49.35 | Q | |
4 | Kissya da Costa | 8:07.75 | Q | |
5 | Lúcia Palermo | 8:07.89 | R | |
6 | Soulmaz Abbasi | 8:17.46 | R |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Kim Crow | 7:41.18 | Q | |
2 | Nataliya Mustafayeva | 7:46.01 | Q | |
3 | Micheen Thornycroft | 7:47.10 | Q | |
4 | Yariulvis Cobas | 7:48.58 | Q | |
5 | Camila Vargas Palomo | 8:01.60 | R | |
6 | Kim Ye-Ji | 8:04.68 | R |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Miroslava Knapková | 7:24.17 | Q | |
2 | Fie Udby Erichsen | 7:29.37 | Q | |
3 | Marie-Louise Dräger | 7:44.23 | Q | |
4 | Phuttharaksa Neegree Rodenburg | 7:52.62 | Q | |
5 | Swietłana Giermanowicz | 8:01.94 | R | |
6 | Racha Soula | 8:19.31 | R |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Zhang Xiuyun | 7:21.49 | Q | |
2 | Frida Svensson | 7:32.61 | Q | |
3 | Gabriela Mosqueira Benítez | 7:52.07 | Q | |
4 | Haruna Sakakibara | 7:52.98 | Q | |
5 | Shwe Zin Latt | 8:10.15 | R |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Kaciaryna Karsten | 7:30.31 | Q | |
2 | Julija Lewina | 7:32.06 | Q | |
3 | Genevra Stone | 7:33.68 | Q | |
4 | Debora Oakley González | 8:00.17 | Q | |
5 | Amina Rouba | 8:15.94 | R |
Pierwsze dwie z każdego biegu awansowały do ćwierćfinałów.
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Kim Ye-Ji | 7:50.64 | Q | |
2 | Lúcia Palermo | 7:52.49 | Q | |
3 | Swietłana Giermanowicz | 7:53.63 | ||
4 | Amina Rouba | 8:12.83 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Camila Vargas Palomo | 7:53.38 | Q | |
2 | Soulmaz Abbasi | 8:05.99 | Q | |
3 | Shwe Zin Latt | 8:09.59 | ||
4 | Racha Soula | 8:10.76 |
Pierwsze trzy zawodniczki z każdego biegu zakwalifikowały się do półfinałów.
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Kim Crow | 7:34.29 | Q | |
2 | Emma Twigg | 7:39.07 | Q | |
3 | Marie-Louise Dräger | 7:52.17 | Q | |
4 | Debora Oakley González | 8:10.97 | ||
5 | Gabriela Mosqueira Benítez | 8:14.36 | ||
6 | Soulmaz Abbasi | 8:27.28 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Miroslava Knapková | 7:35.35 | Q | |
2 | Genevra Stone | 7:39.67 | Q | |
3 | Frida Svensson | 7:40.64 | Q | |
4 | Sanita Puspure | 7:44.19 | ||
5 | Yariulvis Cobas | 7:56.89 | ||
6 | Camila Vargas Palomo | 8:07.67 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Zhang Xiuyun | 7:39.58 | Q | |
2 | Julija Lewina | 7:41.28 | Q | |
3 | Donata Vištartaitė | 7:45.68 | Q | |
4 | Micheen Thornycroft | 7:56.66 | ||
5 | Lúcia Palermo | 8:06.47 | ||
6 | Phuttharaksa Neegree Rodenburg | 8:16.50 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Fie Udby Erichsen | 7:38.93 | Q | |
2 | Kaciaryna Karsten | 7:42.00 | Q | |
3 | Nataliya Mustafayeva | 8:00.26 | Q | |
4 | Kim Ye-Ji | 8:00.26 | ||
5 | Haruna Sakakibara | 8:12.26 | ||
6 | Kissya da Costa | 8:12.85 |
Pierwsze trzy awansowały do Finału C, a pozostałe do Finału D.
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Sanita Puspure | 7:51.69 | Q | |
2 | Kissya da Costa | 8:01.64 | Q | |
3 | Phuttharaksa Neegree Rodenburg | 8:03.91 | Q | |
4 | Lúcia Palermo | 8:09.85 | ||
5 | Debora Oakley Gonzalez | 8:14.03 | ||
6 | Soulmaz Abbasi | 8:30.74 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Micheen Thornycroft | 7:51.02 | Q | |
2 | Yariulvis Cobas | 7:54.22 | Q | |
3 | Camila Vargas Palomo | 7:57.22 | Q | |
4 | Kim Ye-Ji | 7:59.78 | ||
5 | Haruna Sakakibara | 8:05.65 | ||
6 | Gabriela Mosqueira Benítez | 8:10.15 |
Pierwsze trzy awansowały do Finału A, a pozostałe do Finału B.
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Miroslava Knapková | 7:42.57 | Q | |
2 | Kim Crow | 7:44.69 | Q | |
3 | Kaciaryna Karsten | 7:44.94 | Q | |
4 | Julija Lewina | 7:48.95 | ||
5 | Donata Vištartaitė | 7:56.05 | ||
6 | Marie-Louise Dräger | 8:01.05 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Fie Udby Erichsen | 7:44.33 | Q | |
2 | Zhang Xiuyun | 7:45.58 | Q | |
3 | Emma Twigg | 7:46.71 | Q | |
4 | Genevra Stone | 7:52.98 | ||
5 | Frida Svensson | 7:54.52 | ||
6 | Nataliya Mustafayeva | 8:06.83 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Swietłana Giermanowicz | 8:37.08 | ||
2 | Amina Rouba | 8:42.23 | ||
3 | Racha Soula | 8:49.47 | ||
4 | Shwe Zin Latt | 8:56.06 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Kim Ye-Ji | 8:32.57 | ||
2 | Gabriela Mosqueira Benítez | 8:34.51 | ||
3 | Lúcia Palermo | 8:40.38 | ||
4 | Debora Oakley González | 8:40.70 | ||
5 | Haruna Sakakibara | 8:42.90 | ||
6 | Soulmaz Abbasi | 8:57.98 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Sanita Puspure | 7:59.77 | ||
2 | Micheen Thornycroft | 8:07.52 | ||
3 | Yariulvis Cobas | 8:14.59 | ||
4 | Camila Vargas Palomo | 8:19.75 | ||
5 | Phuttharaksa Neegree Rodenburg | 8:34.11 | ||
– | Kissya da Costa | DNS |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
1 | Genevra Stone | 7:45.24 | ||
2 | Donata Vištartaitė | 7:47.94 | ||
3 | Julija Lewina | 7:49.22 | ||
4 | Frida Svensson | 7:56.42 | ||
5 | Marie-Louise Dräger | 8:11.71 | ||
6 | Nataliya Mustafayeva | 8:23.64 |
Pozycja | Wioślarka | Kraj | Czas | Notatki |
---|---|---|---|---|
Miroslava Knapková | 7:54.37 | |||
Fie Udby Erichsen | 7:57.72 | |||
Kim Crow | 7:58.04 | |||
4 | Emma Twigg | 8:01.76 | ||
5 | Kaciaryna Karsten | 8:02.86 | ||
6 | Zhang Xiuyun | 8:03.10 |